Klubovny

KlubovnaDíky podpoře obcí, ve kterých působíme, můžeme využívat několika skautských kluboven. Slouží nám především ke každotýdenním schůzkám, některé pak příležitostně také k vícedenním akcím s přespáním.

Kyjov

Poloha: Klubovna se nachází za letním kinem vedle městského parku (adresa: Sv. Čecha 1338/4a, Kyjov). GPS: 49°0’43.589″N, 17°7’38.615″E

V klubovně je i technicko – provozní zázemní střediska. Mimo běžné činnosti oddílů, je možno v klubovně pořádat víkendové pobyty.

KAPACITA: 20 osob
SEZÓNA: celoročně
KONTAKT NA UBYTOVÁNÍ: klubovna.kyjov@skautkyjov.cz
VYBAVENÍ: Zděná budova, 2 místnosti, čajová kuchyňka, kuchyňské vybavení pro 20 osob (talíře, hrnky, hrnce…. ), plynový vařič, el. plotýnka, WC ženy, WC muži, sprchy, ústřední topení, elektřina.
Spaní na vlastních karimatkách.

Dubňany

Za klubovnu slouží chatka v zahrádkářské kolonii u čističky odpadních vod. Kapacita 10 osob.
Elektřina: Ano, voda: studna s užitkovou vodou, WC: suché topení: dřevo Vybavení: zděná budova – kuchyňka v přízemí, v podkroví místnost, kuchyňské vybavení.

Kostelec

Klubovna se nachází pod hasičskou zbrojnicí vedle mateřské školky. Jedna místnost.
Elektřina: Ano, voda: ne, WC: suché topení: plynové kamínka

Hýsly

Klubovna se nachází v hasičské zbrojnici. Jedna místnost.
Elektřina: Ano, voda: užitková ve studni před klubovnou, topení: plynové kamínka

Ježov

Klubovna se nachází na malém hřišti. Slouží ke schůzkám a k občasným akcím. Skládá se ze dvou místností a kuchyňky. Voda – ne. WC – ne, elektřina – ano. Kapacita 15 osob.
Správce: Jan Polášek (Olda)

Milotice

Klubovna se nachází za kulturním domem. Dřevostavba stojící na louce na kraji obce. Jedna místnost + kuchyňka. WC – suché, voda – ne, elektřina – ano. Kapacita 10 osob.
Správce: Josef Horák (Méďa)

Svatobořice-Mistřín

Klubovna se nachází na adrese Farská 2. Klubovna je součástí komunitního centra obce Svatobořice-Mistřín. Mimo skautů se v ní scházejí i další organizace.

Želetice

Klubovna se nachází na faře.