Přidej se

Přidej seNabízíme smysluplné a plnohodnotné trávení volného času. Základ činnosti jsou schůzky, jejichž program tvoří aktivity rozvíjející osobnost dětí po všech stránkách. Vedeme děti k samostatnosti, schopnosti si poradit v různých situacích, ke spolupráci, učíme se první pomoci, poznávat přírodu, tábornické dovednosti, atp. Toto vše prokládáme hrami.

Jednou měsíčně jedeme na výlet. Většinou vyrážíme do přírody, někdy přespíme v přírodě ve stanu či na chatě. Také využíváme toho, že skautů je všude hodně a někdy vyrazíme na nějakou společnou akci či závod. O letních prázdninách jedeme na stanový tábor.

Nejlépe si uděláte obraz o naší činnosti z naší fotogalerie.

Na schůzku se můžete, po domluvě s vedoucím, přijít i s dítětem podívat nezávazně. Několik prvních schůzek je pro nováčka jakýmsi zkušebním obdobím, bez jakýchkoliv závazků, aby se ukázalo, zda členství v oddíle bude oběma stranám vyhovovat.

Pokud máte zájem přihlásit své dítě do skautu, vyberte si obec, ve které by docházel na pravidelné schůzky (Kyjov, Kostelec, Hýsly, Ježov, Milotice, Svatobořice-Mistřín, Dubňany) a oddíl odpovídající věku a pohlaví Vašeho dítěte. Dostanete se tak ke kontaktu na vedoucího oddílu, kterého pak můžete oslovit.