Pro rodiče

RodičeNaše oddíly jsou součástí střediska Kyjov. Oddíly nemohou mít vlastní bankovní účet, proto pro uhrazení členských příspěvků, akcí atp. využíváme účet střediskový: 2700258108/2010 (Fio banka).
Účet je transparentní – online si můžete prohlédnout veškeré finanční transakce a lze si tak snadno zkontrolovat přijetí vaší platby: www.skautkyjov.cz/ucet

Materiální podpora

Naše oddíly využívají ke své činnosti 9 kluboven, chatu Kukačku, chatu Plchárnu a tábořiště U Zabitého. Pro jejich provoz, údržbu a opravy je potřebný nejrůznější materiál a vybavení, na které však vždy naše finanční prostředky nestačí.

Taktéž pro zvýšení pestrosti činností pro děti se snažíme pořizovat nejrůznější vybavení (např. sportovní vybavení, GPS, vysílačky, materiál pro lanové aktivity, tábornické potřeby, deskové hry …).

Pokud byste nám chtěli tímto způsobem pomoci a měli možnost nám některou věc darovat nebo pořídit, budeme velmi vděční. Může se jednat o věci starší a použité, které už doma nevyužijete.

V případě, že se nám rozhodnete pomoci, kontaktujte nás prosím mailem: skautkyjov@seznam.cz, nebo na telefonu 734 640 006. Děkujeme!

Aktuálně sháníme:

• kuchyňské vybavení (talířky, hrnky, lžíce, hrnce,…)
  • koberce
  • vysavač
  • matrace
  • běžky
  • kolečkové brusle
  • hokejky

Užitečné dokumenty:

Časté dotazy ze strany rodičůPdf
Jak probíhají schůzkyPdf
Co s sebou na schůzky a výpravyPdf